projektowanie wnętrz warszawa

projektowanie wnętrz Warszawa

aranżacja wnętrz Warszawa

O firmie

Pracownia Projektowanie Wnętrz „Piękne Wnętrza” powstała w 1995 roku.

 

Filarem naszej firmy jest znana warszawska Projektantka Katarzyna Ostaszewska, mająca za sobą siedemnastoletnie doświadczenie przy projektowaniu i aranżacji wnętrz.

 To Ona wraz z Projektantką Renatą Zielińską kierują zespołem złożonym z doświadczonych i bardzo utalentowanych projektantów, których specjalizacją są projekty wnętrz.

Naszym celem, jest projektowanie wnętrz oryginalnych i funkcjonalnych, w ciekawy sposób łączących indywidualne wymagania Klientów z najnowszymi trendami we współczesnej architekturze.
Jesteśmy profesjonalistami - nasza każda aranżacja to dobór najlepszych rozwiązań, połączenie prostoty i czystości formy. Nasze projekty to zarazem dbałość o detal jak i jakość wykonania.
Pracownia zajmuje sie zarówno projektowaniem wnętrz prywatnych jak i użyteczności publicznej.

 

Dlaczego Piękne Wnętrza?

 

*podchodzimy do każdego projektu profesjonalnie i indywidualnie, szukając rozwiązań najlepiej dopasowanych do oczekiwań zarówno estetycznych jak i użytkowych naszych Klientów.

*przygotowany przez nas projekt wnętrz to nie tylko wizualizacje i pełna dokumentacja wykonawcza, ale również szczegółowe zestawienie elementów użytych w projekcie - swoisty przewodnik dla klienta upraszczający etap dokonywania zakupów.

*tworząc projekt wnętrz dobieramy materiały wykończeniowe, meble i inne elementy wyposażenia.

*projektowanie wnętrz to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim nasza pasja.

 

Wiemy, że dobry projekt wnętrza to:

 

- Pomysł

- Spójność

- Konsekwencja